4 powody, dla których warto wybrać drzwi przesuwne

Inspiracje: Poradnik, Wnętrza
drzwi przesuwne

Drzwi przesuwne cieszą się największą popularnością wśród właścicieli małych mieszkań. Oferują one wiele możliwości. Sprawdź, jakie są ich zalety i dlaczego są najlepszym wyborem dla Twojego wnętrza?

Jeśli jesteś miłośnikiem designu

Systemy przesuwne charakteryzują się, nie tylko innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie funkcjonalności. Nierzadko wyróżnia je oryginalny design, wskutek czego jest to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych skrzydeł. Interesujesz się aranżacją wnętrz? Koniecznie sprawdź, co do zaoferowania mają systemy przesuwne.

drzwi przesuwne

Źródło

Jeśli masz mało miejsca

Systemy przesuwne są dosłownie stworzone dla niewielkich mieszkań, w których każdy dodatkowy metr kwadratowy jest na wagę złota 😉 Drzwi przesuwne zajmują znacznie mniej miejsca niż tradycyjne skrzydła, dzięki czemu możliwe jest zagospodarowanie uzyskanej przestrzeni. Są one świetnym rozwiązaniem dla małych pokoi i często spotykanych w polskich domach bardzo wąskich korytarzy. Systemom przesuwnym zawdzięczamy również optyczne powiększenie wnętrza. Jeśli zatem Twoje mieszkanie nie jest zbyt duże – nie zastanawiaj się dłużej! Niekwestionowanie najlepszym wyborem będą właśnie drzwi przesuwne.

drzwi przesuwne

Źródło

Jeśli masz dużą przestrzeń

Wydaje Ci się, że sprawdzą się one tylko w niewielkich wnętrzach? Nic bardziej mylnego! Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem przestronnego mieszkania lub dużego domu poważnie rozważ wybór drzwi przesuwnych. Ich zaletą nie jest tylko to, że zajmują mało miejsca. W razie potrzeby świetnie odseparują np. kuchnię z jadalnią, możesz wykorzystać to, gdy nie chcesz, aby Twoi goście obserwowali Twoje kulinarne poczynania. Jeśli natomiast wróci Ci ochota na otwartą przestrzeń, wystarczy, że je przesuniesz i na pewno nie będą nikomu zawadzać.

drzwi przesuwne

Źródło

Jeśli nie jesteś tradycjonalistą

Działanie zgodnie z utartym schematem, jest kompletnie sprzeczne z Twoim sposobem bycia? Jeśli poprzednie zdanie charakteryzuje właśnie Ciebie, to zapewne wnętrze Twojego domu nie jest urządzone w tradycyjny sposób. Cechą charakterystyczną systemów przesuwnych jest ich funkcjonalność, ale Ciebie może zaintrygować fakt, że wciąż są zdecydowanie rzadziej wybierane od standardowych skrzydeł, wskutek czego niełatwo znaleźć je w polskich domach. Dlatego, jeśli interesują Cię niesztampowe drzwi – wiesz już co wybrać!

drzwi przesuwne

Źródło

drzwi przesuwne

Źródło

W naszej ofercie dostępne są trzy warianty systemów przesuwnych, które dostosowane są do potrzeb Naszych klientów

  • system naścienny
  • system kasetowy pojedynczy
  • system kasetowy podwójny

 

Dołącz do dyskusji