Kontakt z producentem

DANE SPÓŁKI:

RADEX POLAND SP. Z O.O. SP. K. ul. Komunalna 2, 14-200 Iława

NIP: 744-177-52-60, KRS 0000334941, REGON 280423924
SĄD REJONOWY W OLSZTYNIE, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Wkłady wniesione w całości w wysokości 9 530 000 PLN

napisz do nas lub złóż zapytanie przez:
formularz kontaktowy
Dział Handlowy / Logistyka:

T: +48 89 648 75 01
T: +48 89 644 82 88
F: +48 89 644 82 89
F: +48 89 648 75 02

E: kontakt@radex.com

 

Polska północna:

 Konrad Makowski tel: 603700480; k.makowski@radex.com

Polska południowa:

 Adam Oleszczuk tel: 600957157; a.oleszczuk@radex.com

 


Austria:

 Stefan Dreher tel. +49 (0) 162 2600 600; s.dreher@kdi-group.eu

 Maciej Radecki tel. +48 606664514; m.radecki@radex.com


Bułgaria & Grecja:

 Dinko Kiprov tel. +3598 999 197 97; dkiprov@intext.bg


Chorwacja:

 Vlado Vukota tel. +385 1 3368 305; vlado.vukota@eurolam.hr


Czechy:

 Gabriel Mostik tel. +420 608000622; g.mostik@radex.com

 Anna Vojik Wisniewska tel. +420 608234564; a.vojik@radex.com


Estonia:

 Maciej Radecki tel. +48 606664514; m.radecki@radex.com


Litwa:

 Maciej Radecki tel. +48 606664514; m.radecki@radex.com


Łotwa:

 Maciej Radecki tel. +48 606664514; m.radecki@radex.com


Niemcy:

 Stefan Dreher tel. +49 (0) 162 2600 600; s.dreher@kdi-group.eu

 Maciej Radecki tel. +48 606664514; m.radecki@radex.com


Rosja:

 Maciej Radecki tel. +48 606664514; m.radecki@radex.com


Słowacja:

Gabriel Mostik – tel. +420 608000622; g.mostik@radex.com

 Anna  Vojik Wisniewska tel. +420 608234564; a.vojik@radex.com


Słowenia:

 Maciej Radecki tel. +48 606664514; m.radecki@radex.com


UK:

 Maciej Radecki tel. +48 606664514; m.radecki@radex.com


Ukraina:

 Maciej Radecki tel. +48 606664514; m.radecki@radex.com


Węgry:

 Jarosław Łuczyński – tel. +36 302491371; j.luczynski@radex.com

 Andrea Pinter tel. +36 304699558; a.pinter@radex.com


Włochy:

 Justyna Jobda – tel. +393383930162; j@ceola.biz


Rumunia:

 Maciej Radecki tel. +48 606664514; m.radecki@radex.com

 

Dział logistyki krajowej:

T: +48 510 965 497

T: +48 516 446 283

T: +48 600 925 740

T: +48 734 105 624

E: logistyka@radex.com

 

Dział logistyki eksportowej:

T: +48 505 825 283

T: +48 668 815 222

T: +48 883 359 838

T: +48 453 059 409

E: export@radex.com

 

Centrum Logistyczne / Kierownik Zmiany

T: +48 603 860 530

T: +48 734 132 284

E: dyspozytor@radex.com

 


Formularz kontaktowy





Zgodnie z artykułem 6 ust. 1 lit Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchyleniem dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu przez Radex Poland sp. z o.o. sp. k. ul. Komunalna 2, 14-200 Iława, Polska NIP 7441775260 REGON 280423924 KRS 0000334941, w celu kontaktu związanego z przesłaną przeze mnie wiadomością. W tym, w celu odpowiedzi na wiadomość, przygotowania i przedstawienia oferty.


Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania powyższego celu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania lub usunięcia z baz danych Administratora. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale stanowi warunek otrzymania odpowiedzi. Niepodanie tych danych uniemożliwi przekazanie powyższych informacji. Przeczytaj więcej w polityce prywatności.