GYÁRTÓI KAPCSOLAT:

CÉGADATOK:

RADEX POLAND SP. Z O.O. SP. K. ul. Komunalna 2, 14-200 Iława

ADÓSZÁM: 744-177-52-60,ORSZÁGOS CÉGBÍRÓSÁGI NYILVÁNTARTÁSI SZÁM:0000334941 , STATISZTIKAI NYILVÁNTARTÁSI KÓD: 280423924 OLSZTYNI TERÜLETI BÍRÓSÁG, CÉGBÍRÓSÁG VIII. NÉPGAZDASÁGI OSZTÁLYA ALAPTŐKE: 9 530 000PLN

ÍRJÁL NEKÜNK VAGY FELTEHETED A KÉRDÉSEIDET:
Kapcsolatfelvételi űrlap
KERESKEDELMI OSZTÁLY/ LOGISZTIKA

T: +48 89 648 75 01
T: +48 89 644 82 88
F: +48 89 644 82 89
F: +48 89 648 75 02

E: kontakt@radex.com

 




MAGYARORSZÁG:


Jarosław Łuczyński – tel. +36 302491371; j.luczynski@radex.com
,


Andrea Pinter tel. +36 304699558; a.pinter@radex.com
,








AUSZTRIA:


Stefan Dreher tel. +49 (0) 162 2600 600; s.dreher@kdi-group.eu
,


Maciej Radecki tel. +48 606664514; m.radecki@radex.com
,








CSEH KÖZTÁRSASÁG:


Gabriel Mostik tel. +420 608000622; g.mostik@radex.com
, ,


Anna Vojik Wisniewska tel. +420 608234564; a.vojik@radex.com
, ,








ÉSZTORSZÁG:


Marcin Chełstowski tel. +48 668344818; m.chelstowski@radex.com
, ,







HORVÁTORSZÁG:


Maciej Radecki tel. +48 606664514; m.radecki@radex.com
,








LENGYELORSZÁG


Konrad Makowski tel: 603700480; k.makowski@radex.com


Adam Oleszczuk tel: 600957157; a.oleszczuk@radex.com








LETTORSZÁG:


Marcin Chełstowski tel. +48 668344818; m.chelstowski@radex.com
, ,








LITVÁNIA:


Marcin Chełstowski tel. +48 668344818; m.chelstowski@radex.com
, ,








Nagy-Britannia:


Maciej Radecki tel. +48 606664514; m.radecki@radex.com
,










NÉMETORSZÁG:


Stefan Dreher tel. +49 (0) 162 2600 600; s.dreher@kdi-group.eu
,


Maciej Radecki tel. +48 606664514; m.radecki@radex.com
,










OLASZORSZÁG:


Justyna Jobda – tel. +393383930162; j@ceola.biz
,












OROSZORSZÁG:


Marcin Chełstowski tel. +48 668344818; m.chelstowski@radex.com
, ,








SZLOVÁKIA:


Gabriel Mostik – tel. +420 608000622; g.mostik@radex.com
, ,


Anna  Vojik Wisniewska tel. +420 608234564; a.vojik@radex.com
, ,








SZLOVÉNIA:


Maciej Radecki tel. +48 606664514; m.radecki@radex.com
,










UKRAJNA:


Marcin Chełstowski tel. +48 668344818; m.chelstowski@radex.com
, ,











Kapcsolatfelvételi űrlap





Zgodnie z artykułem 6 ust. 1 lit Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchyleniem dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu przez Radex Poland sp. z o.o. sp. k. ul. Komunalna 2, 14-200 Iława, Polska NIP 7441775260 REGON 280423924 KRS 0000334941, w celu kontaktu związanego z przesłaną przeze mnie wiadomością. W tym, w celu odpowiedzi na wiadomość, przygotowania i przedstawienia oferty.


Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania powyższego celu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania lub usunięcia z baz danych Administratora. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale stanowi warunek otrzymania odpowiedzi. Niepodanie tych danych uniemożliwi przekazanie powyższych informacji. Przeczytaj więcej w polityce prywatności.